Pranie dywanów

Pranie i sprzątanie

Deratyzacja, Dezynsekcja, Dezynfekcja

Mycie ciśnieniowe

Oferujemy najlepsze usługi

PRANIE DYWANÓW Z ODBIOREM OD KLIENTA – metoda prania na wskroś

Pranie dywanów NA WSKROŚ w kąpieli wodnej –  jest jedną z najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych metod prania dywanów na świecie. Stosowana między innymi w Indiach, Turcji czy Stanach Zjednoczonych. 

Dywany przeznaczone do prania początkowo są trzepane w specjalnej maszynie mającej za zadanie usuniecie wszelkiego piachu, i kurzu.

Następnie dywan zanurzany jest w kąpieli wodnej zawierającej środek do wstępnego rozpuszczenia brudu oraz środek neutralizujący zapachy.

Kolejnym krokiem jest wykorzystanie automatu szorująco płuczącego w którym dywan jest prany a na końcu wypłukany wraz z środkiem zmiękczającym. Tak wyprany i wypłukany dywan trafia do wirówki, gdzie zostaje usunięty nadmiar wody. Wilgotny dywan trafia do suszarni.

Cennik

Pranie dywanów syntetycznych: 17 -25 zł/m2
Pranie dywanów wełnianych i orientalnych: od 20 zł/m2

Efekt przed i po

IMG_5102 IMG_5109

Nurtują cię jakieś pytania?

Zalecamy regularne czyszczenie dywanów co najmniej raz do roku, nawet jeśli nie wydają się one mocno zabrudzone. Profesjonalne czyszczenie pozwala utrzymać dywany w doskonałym stanie, usuwając nie tylko widoczne zabrudzenia, ale również drobnoustroje i alergeny, przyczyniając się do zdrowego i świeżego środowiska w domu.

*Pomimo wykorzystywania dedykowanych odplamiaczy i różnych technik nie dajemy 100% gwarancji i usunięcia każdej plamy. Niekiedy pigmenty wnikają w strukturę materiału, co powoduje trwałe odbarwienie tkaniny.