Pranie wykładzin

Pranie i sprzątanie

Deratyzacja, Dezynsekcja, Dezynfekcja

Mycie ciśnieniowe

Oferujemy najlepsze usługi

Po przyjeździe na miejsce oceniamy stan oraz rodzaj czyszczonej wykładziny oraz dobieramy metodę oraz środki czyszczące

Za pomocą elektroszczotki w odkurzaczu kolumnowym dokładnie odkurzamy zaschnięte resztki pokarmów, błota, kurzu i innych stałych zabrudzeń.

Dobieramy odpowiednie prespray’e, boostery tlenowe, odplamiacze i inne niezbędne środki, które następnie są naniesione na runo wykładzinowe i wtarte przy użyciu szorowarek walcowych lub tarczowych.

Przy użyciu najwyższej jakości ekstraktorów piorących z podgrzewaczami przepływowymi do 110oC AirFlex i Miniflex wykładzina jest prana i płukana.

Wstępne osuszamy wykładziny przy użyciu specjalistycznych wentylatorów i osuszaczy

Metody czyszczenia:

Pranie ekstrakcyjne – pranie wodne przy użyciu środków chemicznych i przemysłowych odkurzaczy piorących. Bardzo skuteczna, a zarazem najbardziej popularna forma czyszczenia wykładzin. Przy użyciu odpowiedniej chemii i sprzętu nanoszone są preparaty i wykonywane jest pranie właściwe wykładziny. Przez większość producentów zalecane jest pranie 2 razy do roku.
Wiórkowanie – jest to rozwiązanie pielęgnacyjne proponowane w przypadku dywanów wiskozowych i innych delikatnych materiałów, a także w sytuacjach szybkiego odświeżenia dywanu.
Za pomocą szorowarek walcowych wcierane są wióry, które odrywają zabrudzenia, a powierzchnia jest dokładnie odkurzana.
VLM [ Very Low Moisture] lub Enkapsulacja [ Encap] - jest to innowacyjna metoda czyszczenia pozwalająca usuwać zabrudzenia z wykładzin w sposób szybki i bez nadmiernego przemaczania wykładziny. Do czyszczenia używane są specjalne pady czyszczące.

Cennik

Pranie wykładzin: od 10 zł/m2
Refreshing wykładzin od 4 zł/m2

Pranie wykładzin oraz refreshing jest ustalany indywidualnie na podstawie wizji lokalnej. Ustalamy z Państwem zakres prac, dobieramy metody czyszczenia oraz sprawdzamy stopień zabrudzenia i dokonujemy szczegółowych pomiarów. Pranie wykładzin wykonujemy tylko profesjonalnymi ekstraktorami przemysłowymi oraz wysokiej klasy odkurzaczami kolumnowymi, szorowarkami jednotarczowymi i walcowymi oraz profesjonalną  chemią dostosowaną do rodzaju zabrudzenia. Wykładzina w trakcie wykonywania usługi jest na bieżąco osuszana wentylatorami.

Efekt przed i po

IMG_3627 IMG_3635
IMG_9104 IMG_9124

Nurtują cię jakieś pytania?

1. Odkurzanie
2.Natrysk środków czyszczących
3. Czyszczenie maszyna jednotarczowa lub CRB
4. Podsuszanie
5. Ponowne odkurzanie i czynności kończące czyszczenie.

*Pomimo wykorzystywania dedykowanych odplamiaczy i różnych technik nie dajemy 100% gwarancji i usunięcia każdej plamy. Niekiedy pigmenty wnikają w strukturę materiału, co powoduje trwałe odbarwienie tkaniny.